#1Walkerton Community Centre, Venues (Walkerton Minor Hockey Association)

PrintVenue Calendar
<< PrevDecember, 2018Next >>
SunMonTueWedThuFriSat
Nov 18Nov 19Nov 20Nov 21Nov 22Nov 23Nov 24
2018-2019
Mite & IP Sr - 3
12:30 PM-1:30 PM
Shared Practice
2018-2019
Midget LL
W (5-3)
1:30 PM
vs. Shallow Lake Lakers
[LLM-N-73]
2018-2019
Midget AE
L (3-5)
3:15 PM
vs. Central Perth Predators
[MR-C-61]
2018-2019
Novice Girls Rep "C"
L (0-2)
5:00 PM
vs. Saugeen Shores Storm C
[NR36]
2018-2019
Novice Local League
W (3-2)
6:00 PM
vs. Kincardine Kinucks Bullshooters
[LLN-CN-60]
2018-2019
Peewee Local League
T (2-2)
7:00 PM
vs. Kincardine Kinucks 1 Leader
[LLP-NC-33]
2018-2019
IP Jr - 1 & IP Jr - 2
5:00 PM-6:00 PM
Shared Practice
2018-2019
Atom LL
L (2-3)
6:00 PM
vs. Listowel Cyclones Black
[LLA-E-81]
2018-2019
Bantam OMHA Rep (CC)
W (5-3)
7:15 PM
vs. Minto Mad Dogs
[BR-A-50]
2018-2019
Midget OMHA Rep (CC)
L (1-4)
9:00 PM
vs. Mt. Forest Rams
[MR-B-41]
2018-2019
Bantam Local League
L (3-5)
8:00 PM
vs. Kincardine Kinucks 2 Presto
[LLB-N-108]
2018-2019
Tyke - 2
5:00 PM
vs. Tyke - 1
2018-2019
Peewee Girls House Leaque
W (8-3)
6:00 PM
vs. Mt. Forest Rams HL
[PRHL10]
2018-2019
Bantam Girls Rep "C"
8:45 PM-10:15 PM
Practice
2018-2019
Mite & IP Sr - 1
5:00 PM-6:00 PM
Shared Practice
2018-2019
IP Sr - 3 & IP Sr - 2
6:00 PM-7:00 PM
Shared Practice
2018-2019
Juvenile Rep
7:00 PM-8:00 PM
Practice
2018-2019
Bantam Local League
7:00 AM-8:15 AM
Practice
2018-2019
IP Jr - 1 & IP Jr - 2
8:15 AM-9:15 AM
Shared Practice
2018-2019
Novice OMHA Rep (CC)
9:15 AM-10:30 AM
Practice
2018-2019
Atom OMHA Rep (CC)
10:30 AM-11:45 AM
Practice
2018-2019
Bantam Girls Rep "C"
11:45 AM-1:00 PM
Practice
2018-2019
Novice Local League
W (2-1)
2:00 PM
vs. Hanover Falcons
[LLN-CN-62]
2018-2019
Atom Girls Rep "C"
W (7-1)
3:00 PM
vs. Central Perth Atom C
[ARC25]
2018-2019
Atom Girls Lower Lakes
W (5-1)
4:15 PM
vs. Cambridge .
2018-2019
Peewee Girls Lower Lakes
W (5-1)
5:30 PM
vs. Twin Centre Hericanes
2018-2019
Bantam Girls Lower Lakes
W (3-2)
6:45 PM
vs. Cambridge .
Nov 25Nov 26Nov 27Nov 28Nov 29Nov 3001
2018-2019
Peewee Girls House Leaque
7:00 AM-8:00 AM
Practice
2018-2019
Mite & IP Sr - 2
8:00 AM-9:00 AM
Shared Practice
2018-2019
Peewee Local League
L (5-7)
9:00 AM
vs. South Bruce Blades
[LLP-NC-31]
2018-2019
IP Sr - 1 & IP Sr - 3
12:00 PM-1:00 PM
Shared Practice
2018-2019
Juvenile Rep
T (5-5)
1:00 PM
vs. Honeywood Hurricanes
[JR-62]
2018-2019
Midget OMHA Rep (CC)
L (1-5)
2:45 PM
vs. Shallow Lake Lakers
[MR-B-45]
2018-2019
Novice Local League
W (7-0)
4:30 PM
vs. Mt. Forest Rams
[LLN-CN-58]
2018-2019
Peewee OMHA Rep (CC)
L (0-2)
5:30 PM
vs. Saugeen Shores Storm AE
[PR-2-42]
2018-2019
Bantam Girls Rep "C"
W (6-0)
7:00 PM
vs. Upper Maitland Mustangs C
[BR28]
2018-2019
IP Jr - 1 & IP Jr - 2
5:00 PM-6:00 PM
Shared Practice
2018-2019
Bantam OMHA Rep (CC)
7:15 PM-9:00 PM
Linked Game Cancelled
2018-2019
Bantam OMHA Rep (CC)
7:15 PM-9:00 PM
Practice
2018-2019
Midget OMHA Rep (CC)
W (4-2)
9:00 PM
vs. Mt. Forest Rams
[MR-B-46]
2018-2019
Midget LL
T (2-2)
8:00 PM
vs. Kincardine Kinucks
[LLM-N-78]
2018-2019
Juvenile Rep
9:45 PM-10:45 PM
Practice
2018-2019
Tyke - 1 & Tyke - 2
5:00 PM-6:00 PM
Shared Practice
2018-2019
Peewee Girls House Leaque
W (8-0)
6:00 PM
vs. Saugeen Shores Storm HL
[PRHL11]
2018-2019
Midget AE
W (11-2)
8:45 PM
vs. Hanover Falcons
2018-2019
IP Sr - 1 & IP Sr - 2
5:00 PM-6:00 PM
Shared Practice
2018-2019
Novice Local League
W (4-3)
6:00 PM
vs. ArranElderslie .
[1]
2018-2019
Midget AE
8:00 PM-9:30 PM
Practice
2018-2019
Juvenile Rep
9:30 PM-11:00 PM
Practice
2018-2019
IP Jr - 1 & IP Jr - 2
8:00 AM-9:00 AM
Shared Practice
2018-2019
Novice Local League
W (4-3)
10:00 AM
vs. West Grey
[2]
2018-2019
Novice Local League
W (4-2)
11:00 AM
vs. Howick Hornets
[3]
2018-2019
Atom LL
5:00 PM-6:15 PM
Practice
2018-2019
Midget OMHA Rep (CC)
6:15 PM-8:00 PM
Practice
02030405060708
2018-2019
Mite & IP Sr - 3
8:30 AM-9:30 AM
Shared Practice
2018-2019
Peewee Girls House Leaque
9:30 AM-11:00 AM
Practice
2018-2019
Novice Local League
11:00 AM-12:00 PM
Practice
2018-2019
Novice OMHA Rep (CC)
12:00 PM-1:00 PM
Practice
2018-2019
Peewee OMHA Rep (CC)
2:00 PM-3:30 PM
Practice
2018-2019
Atom OMHA Rep (CC)
3:30 PM-5:00 PM
Practice
2018-2019
Midget LL
5:00 PM-6:45 PM
Practice
2018-2019
Bantam Girls Rep "C"
6:45 PM-8:30 PM
Practice
2018-2019
IP Jr - 1 & IP Jr - 2
5:00 PM-6:00 PM
Shared Practice
2018-2019
Atom OMHA Rep (CC)
W (7-1)
6:00 PM
vs. Hanover Falcons
[AR-1-64]
2018-2019
Bantam OMHA Rep (CC)
W (4-1)
7:15 PM
vs. Goderich Sailors
[BR-A-54]
2018-2019
Midget AE
W (5-3)
9:00 PM
vs. BCH Ice Dogs AE
[MR-C-57]
2018-2019
Midget LL
W (6-1)
8:00 PM
vs. South Bruce Blades
[LLM-N-77]
2018-2019
Juvenile Rep
9:45 PM-10:45 PM
Practice
2018-2019
Tyke - 1 & Tyke - 2
5:00 PM-6:00 PM
Shared Practice
2018-2019
Peewee Local League
W (7-2)
6:00 PM
vs. West Grey Warriors
[LLP-NC-28]
2018-2019
Bantam Local League
W (3-2)
8:45 PM
vs. Kincardine Kinucks 1 Bruce T
[LLB-N-109]
2018-2019
Mite & IP Sr - 2
5:00 PM-6:00 PM
Shared Practice
2018-2019
IP Sr - 1 & IP Sr - 3
6:00 PM-7:00 PM
Shared Practice
2018-2019
Novice OMHA Rep (CC)
7:00 PM-8:00 PM
Practice
2018-2019
Peewee OMHA Rep (CC)
8:00 PM-9:00 PM
Practice
2018-2019
Bantam OMHA Rep (CC)
L (0-3)
9:00 PM
vs. Mitchell Meteors
[BR-A-51]
2018-2019
Bantam Girls Lower Lakes
7:00 AM-8:00 AM
Practice
2018-2019
IP Jr - 1 & IP Jr - 2
8:00 AM-9:00 AM
Shared Practice
2018-2019
Atom Girls Rep "C"
9:00 AM-10:15 AM
Practice
2018-2019
Bantam OMHA Rep (CC)
10:15 AM-12:00 PM
Practice
2018-2019
Tyke - 2
12:00 PM
vs. AEMHA
2018-2019
Tyke - 1
12:00 PM
vs. Chesley Colts
2018-2019
Novice Local League
2:00 PM-3:00 PM
Practice
2018-2019
Atom OMHA Rep (CC)
L (3-8)
3:00 PM
vs. Saugeen Shores Storm
[AR-1-63]
2018-2019
Bantam Local League
4:15 PM-5:30 PM
Practice
2018-2019
Peewee Girls Lower Lakes
W (5-0)
5:30 PM
vs. Twin Centre Hericanes
2018-2019
Midget AE
6:45 PM-8:00 PM
Practice
09101112131415
2018-2019
Novice Girls Rep "C"
7:00 AM-8:00 AM
Practice
2018-2019
Mite & IP Sr - 3
8:00 AM-9:15 AM
Shared Practice
2018-2019
IP Sr - 1 & IP Sr - 2
9:15 AM-10:30 AM
Shared Practice
2018-2019
Juvenile Rep
L (5-6)
12:00 PM
vs. Listowel Cyclones
[JR-61]
2018-2019
Midget AE
W (1-0)
2:45 PM
vs. Blyth-Brussels Crusaders AE
[MR-C-64]
2018-2019
Novice OMHA Rep (CC)
W (10-0)
4:30 PM
vs. BCH Ice Dogs
[NR-M-72]
2018-2019
Peewee OMHA Rep (CC)
L (4-5)
5:30 PM
vs. Saugeen Shores Storm AE
[PR-2-47]
2018-2019
Atom LL
7:00 PM-7:50 PM
Practice Overlapped 20 mins
2018-2019
Atom OMHA Rep (CC)
7:30 PM-8:30 PM
Practice Overlapped 20 mins
2018-2019
IP Jr - 1 & IP Jr - 2
5:00 PM-6:00 PM
Shared Practice
2018-2019
Atom OMHA Rep (CC)
L (1-6)
6:00 PM
vs. Listowel Cyclones
[AR-1-60]
2018-2019
Bantam OMHA Rep (CC)
W (5-2)
7:15 PM
vs. Listowel Cyclones
[BR-A-52]
2018-2019
Midget OMHA Rep (CC)
L (2-3)
9:00 PM
vs. West Grey Warriors
[MR-B-43]
2018-2019
Bantam Local League
W (2-1)
8:00 PM
vs. West Grey Warriors 1
[LLB-N-103]
2018-2019
Tyke - 1 & Tyke - 2
5:00 PM-6:00 PM
Shared Practice
2018-2019
Peewee Local League
W (6-3)
6:00 PM
vs. TCDMHA Rebels
[LLP-NC-32]
2018-2019
Midget LL
8:45 PM-10:15 PM
Practice
2018-2019
IP Sr - 2
5:00 PM
vs. IP Sr - 3
2018-2019
IP Sr - 1 & Mite
6:00 PM-7:00 PM
Shared Practice
2018-2019
Novice Local League
W (4-0)
7:00 PM
vs. South Bruce Blades
[LLN-CN-63]
All Teams
7:00 AM-8:00 AM
Ice available
2018-2019
IP Jr - 1 & IP Jr - 2
8:00 AM-9:00 AM
Shared Practice
2018-2019
Bantam Local League
W (5-1)
9:00 AM
vs. West Grey Warriors 2
[LLB-N-102]
2018-2019
Novice Local League
W (9-0)
10:45 AM
vs. Howick Hornets
[LLN-CN-61]
2018-2019
Mite & IP Sr - 2
12:00 PM-1:00 PM
Shared Practice
2018-2019
Midget OMHA Rep (CC)
W (5-4)
2:00 PM
vs. Blyth-Brussels Crusaders
[MR-B-42]
2018-2019
Atom Girls Lower Lakes
W (3-0)
4:15 PM
vs. Fergus
2018-2019
Peewee Girls Lower Lakes
W (5-2)
5:30 PM
vs. Guelph
2018-2019
Bantam Girls Lower Lakes
W (4-0)
6:45 PM
vs. Grand River
16171819202122
2018-2019
Peewee Girls Lower Lakes & Peewee Girls House Leaque
7:00 AM-8:00 AM
Shared Practice
All Teams
8:00 AM-9:00 AM
Half ice available
2018-2019
IP Sr - 1
8:00 AM
vs. IP Sr - 3
2018-2019
Novice Girls Rep "C"
W (8-0)
9:00 AM
vs. Kincardine Kinucks HL
[NR25]
2018-2019
Atom LL
L (0-8)
10:00 AM
vs. Hanover Falcons 1 Kinsmen
[LLA-E-87]
2018-2019
Bantam OMHA Rep (CC)
W (5-3)
11:15 AM
vs. South Bruce Blades
[BR-A-56]
2018-2019
Juvenile Rep
W (3-2)
1:00 PM
vs. Flesherton Golden Hawks
[JR-64]
2018-2019
Midget AE
W (5-1)
3:00 PM
vs. Drayton Defenders
[MR-C-60]
2018-2019
Novice OMHA Rep (CC)
L (1-4)
4:45 PM
vs. Hanover Falcons
[NR-M-71]
2018-2019
Peewee OMHA Rep (CC)
L (3-8)
5:45 PM
vs. AEMHA Ice Dogs
[PR-2-43]
2018-2019
Bantam Girls Rep "C"
L (2-4)
7:00 PM
vs. Grey Highlands Shooting Stars C
[BR45]
2018-2019
IP Jr - 1
5:00 PM-6:00 PM
Practice
2018-2019
Atom Girls Lower Lakes
W (2-0)
6:00 PM
vs. Mt.Forest .
2018-2019
Bantam Local League
T (2-2)
7:15 PM
vs. Hanover Falcons
[LLB-N-110]
2018-2019
Midget OMHA Rep (CC)
W (4-1)
9:00 PM
vs. Wingham Ironmen
[MR-B-48]
2018-2019
Midget LL
L (0-6)
8:00 PM
vs. AEMHA Ice Dogs
[LLM-N-80]
2018-2019
Midget AE
9:45 PM-10:45 PM
Practice
2018-2019
Tyke - 1 & Tyke - 2
5:00 PM-6:00 PM
Shared Practice
2018-2019
Peewee Girls House Leaque
W (5-0)
6:00 PM
vs. Mt. Forest Rams HL
[PRHL19]
2018-2019
Bantam Girls Rep "C"
L (1-6)
8:45 PM
vs. Kincardine Kinucks C
[BR26]
2018-2019
Mite & IP Sr - 3
5:00 PM-6:00 PM
Shared Practice
2018-2019
IP Sr - 1 & IP Sr - 2
6:00 PM-7:00 PM
Shared Practice
2018-2019
Juvenile Rep
7:00 PM-8:00 PM
Practice
2018-2019
IP Jr - 1 & IP Jr - 2
8:00 AM-9:00 AM
Shared Practice
2018-2019
Bantam Local League
L (1-4)
9:00 AM
vs. AEMHA Ice Dogs
[LLB-N-101]
2018-2019
Atom LL
W (10-1)
10:45 AM
vs. Howick Hornets
[LLA-E-83]
2018-2019
Tyke - 1 & Tyke - 2
12:00 PM-1:00 PM
Shared Practice
2018-2019
Novice Girls Rep "C"
W (4-3)
2:00 PM
vs. TCDMHA Rebels C
[NR24]
2018-2019
Atom Girls Rep "C"
L (0-2)
3:00 PM
vs. TCDMHA Rebels C
[ARC39]
2018-2019
Atom Girls Lower Lakes
L (2-3)
4:15 PM
vs. Twin Centre Hericanes
2018-2019
Peewee Girls Lower Lakes
W (4-1)
5:30 PM
vs. Wilmot .
2018-2019
Bantam Girls Lower Lakes
W (1-0)
6:45 PM
vs. Waterloo
23242526272829
2018-2019
IP Sr - 1 & Mite
8:00 AM-9:00 AM
Shared Practice
2018-2019
Peewee Girls House Leaque
T (2-2)
9:00 AM
vs. TCDMHA Rebels HL
[PRHL21]
2018-2019
Juvenile Rep
T (8-8)
12:30 PM
vs. Honeywood Hurricanes
[JR-68]
2018-2019
Midget AE
L (4-6)
2:45 PM
vs. Listowel Cyclones AE
[MR-C-58]
2018-2019
Peewee Girls Lower Lakes
L (0-1)
4:30 PM
vs. Ayr .
All Teams
5:45 PM-7:00 PM
Ice available
2018-2019
Bantam Girls Rep "C"
T (4-4)
7:00 PM
vs. Saugeen Shores Storm HL
[BR01]
2018-2019
Peewee OMHA Rep (CC)
L (2-8)
7:15 PM
vs. Hanover Falcons
[PR-2-48]
2018-2019
Midget AE
8:45 PM-10:15 PM
Practice
2018-2019
IP Sr - 1
5:00 PM
vs. IP Sr - 3
All Teams
5:00 PM-6:00 PM
Half ice available
2018-2019
Mite
6:00 PM-7:00 PM
Practice
2018-2019
IP Sr - 2
6:00 PM
vs. West Grey
2018-2019
Juvenile Rep
7:00 PM-8:00 PM
Practice
2018-2019
IP Jr - 1 & IP Jr - 2
8:00 AM-9:00 AM
Shared Practice
2018-2019
Bantam Local League
W (7-1)
9:00 AM
vs. TCDMHA Rebels
[LLB-N-104]
2018-2019
Atom LL
L (0-5)
10:45 AM
vs. South Bruce Blades
[LLA-E-88]
2018-2019
Tyke - 2 & IP Sr - 3
12:00 PM-1:00 PM
Shared Practice
2018-2019
Novice Local League
L (4-5)
2:00 PM
vs. Mitchell Meteors
2018-2019
Atom Girls Rep "C"
3:00 PM-4:15 PM
Practice
2018-2019
Atom Girls Lower Lakes
W (1-0)
4:15 PM
vs. Twin Centre Hericanes
2018-2019
Peewee Girls Lower Lakes
W (5-1)
5:30 PM
vs. West Oxford
2018-2019
Bantam Girls Lower Lakes
T (0-0)
6:45 PM
vs. Owen Sound Ice Hawks
3031Jan 01Jan 02Jan 03Jan 04Jan 05
2018-2019
Mite
8:00 AM-9:00 AM
Practice
2018-2019
IP Sr - 1
8:00 AM
vs. IP Sr - 2
2018-2019
Peewee Girls House Leaque
9:00 AM-10:30 AM
Linked Game Cancelled
2018-2019
Peewee Girls House Leaque
9:00 AM-10:30 AM
Practice
2018-2019
Juvenile Rep
W (8-2)
12:30 PM
vs. Goderich Sailors
[JR-63]
2018-2019
Midget LL
L (3-6)
2:45 PM
vs. Saugeen Shores Storm 1
[LLM-N-81]
2018-2019
Atom Girls Rep "C"
L (1-2)
4:30 PM
vs. Upper Maitland Mustangs C
[ARC41]
2018-2019
Atom LL
L (1-5)
5:45 PM
vs. Hanover Falcons 2 Black
[LLA-E-84]
2018-2019
Bantam Girls Rep "C"
7:00 PM-8:30 PM
Linked Game Cancelled
2018-2019
Bantam Girls Rep "C"
7:00 PM-8:30 PM
Practice
2018-2019
Tyke - 2 & Mite
5:00 PM-6:00 PM
Shared Practice
2018-2019
Peewee OMHA Rep (CC)
L (2-10)
6:00 PM
vs. Shallow Lake Lakers
[PR-2-46]
2018-2019
Midget LL
9:00 PM-10:15 PM
Practice
2018-2019
IP Sr - 1 & Mite
5:00 PM-6:00 PM
Shared Practice
2018-2019
IP Sr - 3 & IP Sr - 2
6:00 PM-7:00 PM
Shared Practice
2018-2019
Midget OMHA Rep (CC)
7:00 PM-8:00 PM
Practice
2018-2019
IP Jr - 1 & IP Jr - 2
8:00 AM-8:45 AM
Shared Practice
2018-2019
Bantam Girls Lower Lakes
8:45 AM-9:45 AM
Practice
2018-2019
Novice OMHA Rep (CC)
W (3-2)
9:45 AM
vs. Hanover Falcons
[NR-M-78]
2018-2019
Atom LL
10:45 AM-12:00 PM
Linked Game Cancelled
2018-2019
Tyke - 1
12:00 PM
vs. Hanover Falcons
2018-2019
Tyke - 2
12:00 PM
vs. Hanover Falcons
2018-2019
Novice Girls Rep "C"
L (2-7)
2:00 PM
vs. TCDMHA Rebels C
[NR46]
2018-2019
Atom Girls Rep "C"
L (0-2)
3:00 PM
vs. Saugeen Shores Storm C
[ARC44]
2018-2019
Atom Girls Lower Lakes
W (6-0)
4:15 PM
vs. Woolwich
2018-2019
Bantam OMHA Rep (CC)
5:30 PM-6:45 PM
Practice
2018-2019
Midget AE
6:45 PM-8:00 PM
Practice
Jan 06Jan 07Jan 08Jan 09Jan 10Jan 11Jan 12
2018-2019
Mite
8:00 AM-9:00 AM
Practice
2018-2019
Peewee Local League
L (2-5)
9:00 AM
vs. Hanover Falcons
[LLP-NC-29]
2018-2019
IP Sr - 1
12:00 PM
vs. IP Sr - 2
2018-2019
IP Sr - 3
12:00 PM
vs. Ripley .
2018-2019
Novice OMHA Rep (CC)
L (1-5)
1:00 PM
vs. Kincardine Kinucks
[NR-M-79]
2018-2019
Peewee Girls Lower Lakes
2:00 PM-3:00 PM
Practice
2018-2019
Atom Girls Rep "C"
L (0-7)
3:00 PM
vs. Owen Sound Ice Hawks C
[ARC46]
2018-2019
Peewee OMHA Rep (CC)
W (6-3)
4:15 PM
vs. Seaforth Stars
2018-2019
Atom LL
L (1-3)
5:45 PM
vs. West Grey Warriors
[LLA-E-82]
2018-2019
Peewee Girls House Leaque
W (10-0)
7:00 PM
vs. Saugeen Shores Storm HL
[PRHL23]
2018-2019
IP Jr - 1 & IP Jr - 2
5:00 PM-6:00 PM
Shared Practice
2018-2019
Atom Girls Rep "C"
L (0-2)
6:00 PM
vs. Kincardine Kinucks C
[ARC48]
2018-2019
Novice OMHA Rep (CC)
T (4-4)
7:15 PM
vs. Saugeen Shores Storm
[NR-M-80]
2018-2019
Bantam Girls Rep "C"
L (1-7)
8:15 PM
vs. Saugeen Shores Storm C
[BR39]
2018-2019
Midget OMHA Rep (CC)
9:45 PM-11:00 PM
Practice
2018-2019
Bantam Girls Rep "C"
W (4-1)
8:00 PM
vs. Central Perth Bantam C
[BR52]
2018-2019
Midget OMHA Rep (CC)
9:30 PM-10:45 PM
Practice
2018-2019
Tyke - 1 & Tyke - 2
5:00 PM-6:00 PM
Shared Practice
2018-2019
Peewee Girls House Leaque
W (3-2)
6:00 PM
vs. Kincardine Kinucks HL
[PRHL25]
2018-2019
Bantam Girls Rep "C"
8:45 PM-10:15 PM
Practice
2018-2019
IP Sr - 1
5:00 PM
vs. IP Sr - 2
2018-2019
IP Sr - 3
6:00 PM
vs. West Grey
2018-2019
Mite
6:00 PM-7:00 PM
Practice
2018-2019
Juvenile Rep
7:00 PM-8:00 PM
Practice
2018-2019
IP Jr - 1
8:00 AM-9:15 AM
Practice
2018-2019
Atom OMHA Rep (CC)
W (11-3)
9:15 AM
vs. Mt. Forest Rams
[O-AT-CC-PB2]
2018-2019
Bantam Girls Lower Lakes
W (2-1)
10:45 AM
vs. Kitchener Lady Rangers
2018-2019
Peewee Girls Lower Lakes
L (2-3)
12:00 PM
vs. Cambridge .
2018-2019
Juvenile Rep
W (7-5)
2:00 PM
vs. Drayton Defenders
[WJ- RR-17]
2018-2019
Midget OMHA Rep (CC)
4:00 PM-5:15 PM
Practice
2018-2019
Atom Girls Lower Lakes
5:15 PM-6:30 PM
Practice
2018-2019
Peewee OMHA Rep (CC)
W (5-1)
6:30 PM
vs. Mt. Forest Rams
[O-P-CC-PA2]
Venue Details
Google Maps
#1Walkerton Community Centre
290 Durham St. W , Walkerton, ON  N0G 2V0
  • Current Season

    No Scores Reported
  • All-Time

    1615 - 1376 - 415
Other Home Venues
Printed from walkertonminorhockey.ca on Monday, June 17, 2019 at 11:07 PM